Twoja Marka Twoja Firma

Zbuduj bazę _ strategię rozwoju firmy _ komunikację marki _ plan działania

Firma jest jak człowiek.

Powinna mieć charakter, mądrze mówić, dobrze wyglądać i spełniać marzenia. Firma powinna mieć markę, która budzi zaufanie. Tą marką jesteś Ty.

 

Dla kogo?

Masz już swoją działalność i chcesz zbudować mocną i komunikatywną markę? Zakładasz działalność? Chcesz  się rozwijać i działać w oparciu o skuteczną strategię?  A może masz pomysł na biznes i nie wiesz, od czego zacząć?

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:

 • Wdrażasz nowy produkt / usługę i chcesz mieć strategię działania
 • Chcesz działać strategicznie
 • Działasz w chaosie. Masz już dość, gdy działasz bez planu i potrzebujesz to zmienić
 • Jesteś na starcie i chcesz uniknąć błędów
 • Prowadzisz firmę i chcesz ją wznieść na wyższy poziom
 • Dużo pracujesz, a stoisz w miejscu
 • Potrzebujesz stworzyć jasną i skuteczną komunikację marki
 • Potrzebny Ci plan, który zaprowadzi Cię do celu.

Dlaczego warto?

Startujesz w miejscu, w którym jesteś dzisiaj i budujesz strategię marki i konkretny plan działania Twojej firmy. Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale na pewno będzie inspirująco i skutecznie. Jeśli jest Ci potrzebna zmiana i chcesz ruszyć z miejsca, to warsztaty dla Ciebie.

Na warsztatach zaczynasz działać z tym co masz dzisiaj i zaczynasz w miejscu, w którym jesteś dzisiaj. To jest dobre miejsce na start! Opanujesz chaos w głowie, poukładasz pomysły i zadania, poczujesz moc sprawczą. Z moją pomocą i w dobrym towarzystwie zbudujesz bazę marki, stworzysz strategię firmy i plan działania, który pomoże Ci w realizacji celu.

Warsztaty to czas budowania strategii i planów, czas na pytania i odpowiedzi, dzielenie się informacjami i doświadczeniami. Doradzam, odpowiadam na pytania i rozwiewam wątpliwości, dzielę się pomysłami.

 

Program warsztatów

Moduł 1: Baza dla działania

 • baza dla marki i podstawa działania firmy
 • zasoby jakie posiadasz i co jest potrzebne, by działać
 • mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia

 

Moduł 2: Strategia firmy i komunikacji marki

 • strategia firmy w oparciu o wartości, zasoby i kompetencje
 • misja i wizja, czyli gdzie zmierzasz i jak chcesz to osiągnąć
 • produkt – jakość, wartość, przydatność
 • klient i rynek –  kim jest, jaki ma problem, co zrobić by kupił
 • komunikacja werbalna i wizualna marki – storytelling, logo, struktura www, content na www, skuteczne social media

 

Moduł 3: Plan działania na social media

 • wyznaczasz cel i ustalasz priorytety
 • budujesz prosty, ale wydajny plan publikacji postów
 • planujesz publikację na social media na 2 miesiące
 • plan zadań w czasie – przecież nic nie dzieje się od razu

Opinie uczestników

Czego nauczyłam się na warsztatach? Kompleksowo spojrzałam na projektowanie i moją firmę. Teraz wiem, że wartości jakimi się kieruję w życiu i biznesie pomagają działać i podejmować słuszne decyzje. Marka osobista stała się dla mnie formą wyrażenia siebie i wyróżnienia się spośród innych projektantów. Podczas warsztatów zdałam sobie sprawę, że w pracy chcę łączyć dwie skrajności: prostotę z bogactwem doznań i inspiracji. Najważniejszy był dla mnie moduł strategia i planowanie. Praca z Maną uświadomiła mi, że porządkowanie myśli i zadań nie jest takie trudne jak mi się wydawało. Mana jest bardzo bezpośrednia, poświęca dużo uwagi każdemu uczestnikowi warsztatów i daje cenne sugestie dopasowane do potrzeb uczestników.

Aleksandra Welchar

Projektantka graficzna

Nie lubię kłótni, dlatego właśnie odstawiam prawo dla mediacji. Jestem na początku drogi i warsztaty z budowania biznesu na bazie marki osobistej mnie zainteresowały. Zaskoczyła mnie spójna forma warsztatów. Kolejne zadania warsztatowe doprowadziły mnie w prostej linii do stworzenia misji mojej firmy. W tym momencie niemożliwe stało się osiągalne! Mana jest najlepsza. Prowadzi prostą drogą przez kręte tematy własnego biznesu. Po warsztatach wiem jak się do tego zabrać i przygotować dobry plan działania.

Dobrawa Zelwiańska

Prawniczka i Mediatorka

Znam Manę od kilku lat. Jest dla mnie osobą pełną inspiracji i pozytywnej energii. Dlatego idąc na warsztaty spodziewałem się bardziej coachingu i pozytywnych afirmacji niż konkretów. Jednak Mana pozytywnie mnie zaskoczyła bo przygotowała cały pakiet szczegółowych zadań warsztatowych i scenariuszy działania, dzięki którym poukładałem kreatywny chaos w mojej głowie i powoli, ale metodycznie, już w trakcie kursu zabrałem się do pracy nad moją firmą. Pracowaliśmy warsztatowo, a Mana pomagała nam przebrnąć przez każde wymagające ćwiczenie. Po trzech dniach mam solidne fundamenty i strategię działania. Dodatkowo Mana wymyśliła dla mnie nową nazwę łączącą przedmiot mojej działalności z filozofią działania – ZAOPAKOWANI czyli firma opiekująca się klientem i jego produktem przez holistyczne kreowanie opakowań. Mana pomogła mi przełamać impas w rozwoju mojej firmy i podjąć konkretne kroki. Te warsztaty warte są każdych pieniędzy. Dziękuję!

Antoni Wawszczak

Grafik kreatywny o mocnym warsztacie

Warsztaty z Maną Stoch otworzyły w mojej głowie nową ścieżkę – Sięgaj po więcej. Dasz radę! To nie były wykłady, ale 3 dni praktycznych zadań warsztatowych, dzięki którym wyniosłam uporządkowane myśli oraz osobistą odwagę wprowadzenia moich planów biznesowych w życie.

Karolina Chaberek

Fotograf

Na warsztatach praktyczne zadania uświadomiły mi cel działalności – moją drogą jest projektowanie pięknych i czytelnych książek, które zmienią rynek książki naukowej w Polsce. Największą wartością jaką wyniosłam jest jednak umiejętność planowania działań związanych z założeniem i prowadzeniem firmy oraz tworzenia produktów typu standard i premium. Uświadomiłam sobie jak wiele rzeczy mam jeszcze doz robienia. Mana to energiczna i merytoryczna trenerka, dzięki której wiem jak będzie wyglądać moja firma i doceniam znaczenie marki osobistej. Naprawdę warto było poświęcić ten czas na projektowanie własnej firmy. Polecam!

Joanna Bizior

Graficzka Projektantka książek naukowych

Weź udział w warsztatach lub zamów warsztaty dla swojej firmy

Start 30 października 2020

 • Miejsce: on line / stacjonarnie
 • czas trwania 10h zegarowych
 • Liczba miejsc ograniczona: max. 10 osób
 • Gwarantowana bezpieczna i swobodna przestrzeń na rozmowy, wymianę pomysłów, doświadczeń i inspiracje, ale też kawę i ciastka.
 • Inwestycja w Twoją firmę: 1500 zł netto