Współpraca. Nie snucie planów, ale proste działanie.

Współpraca. Nie snucie planów, ale proste działanie.

Współpraca tak. Wspólnik? To zależy. Kto miał wspólnika knowań biznesowych i wyszedł na tym jak Zabłocki na mydle? Kto teraz na słowo "spółka" reaguje jak diabeł na święconą wodę? Między innymi Ja. Wspólniczkę już miała. Zawiodła na dwa dni przed...

5 zasad. Jak mówić do klienta.

5 zasad. Jak mówić do klienta.

5 ZASAD JAK MÓWIĆ DO KLIENTADobre porozumienie z klientem niezależnie od branży? Spróbuj tych 5 zasad:   #1 Zbadaj teren Zebranie informacji o tym co robi klient, jak to robi i jak komunikuje się ze swoimi klientami na stronie internetowej czy...

Dziękuję, że udział w rozmowach i ankiecie kobietom w wieku: 39 – 50 lat.

To super wiek i chociaż czasem tęskno patrzymy za młodym ciałkiem i prężnym cycem, to nasze głowy i samoświadomość robią dobrą robotę. Dobrze nam z naszą wersją siebie 40+, chociaż są wyjątki., ale wyjątki od reguły to naturalne zjawisko. To pole do rozmów, inspiracji i wyzwań.

INSTAGRAM

Co chcesz przekazać światu?

Klik – Pobierz prezentację w PDF

Wczoraj na Crash Mondays opowiadałam o tym, że my ludzie na Instagramie latamy jak ćmy na oślep, jak pszczoły zgodnie ze strategią i planem lub jak motyle to tu to tam i marzymy o lepszym świecie.

Załączam prezentację, a jakby ktoś z Was miał głęboką potrzebę zbudowania konkretnego planu działania na social media – zapraszam!