Mana Stoch.

Trener biznesu

Konsultant ds. brandingu

Specjalista w sprawach komunikacji

Jestem trenerem dla ludzi. Wspieram biznes.

Nazywam się Mana Stoch.

Pracuję z osobami, które chcą dokonać zmiany zawodowej, uporządkować chaos w głowie. Wspieram osoby zakładające lub rozwijające swój biznes w budowaniu marki i strategii działania.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Słucham, rozmawiam, pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania. Jestem mistrzem komunikacji.

Inspirują mnie ludzie i ja też bywam inspiracją dla innych. Jeśli masz pomysł lub potrzebujesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom, pomogę Ci zbudować skuteczną komunikację firmy, mocną strategię i prosty plan działania. Wspólnie możemy zmienić pomysł na działanie i problem na wyzwanie.

"

Inspiruję do działania

Pracuję z ludźmi i dla ludzi, którzy są gotowi na zmianę i potrzebują wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym. Ich rozwój jest dla mnie wyzwaniem. Prowadzę warsztaty i konsultacje dla przedsiębiorców. Pomagam w budowie bazy marki, strategii firmy oraz realnego planu działania prowadzącego do realizacji celów i spełnienia marzeń. Szczególną uwagę zwracam na wartości i kluczowe umiejętności, które są podstawą dla rozwoju ludzi i organizacji. Słucham i pomagam znaleźć rozwiązania. Zamieniam problemy w wyzwania. Inspiruję do działania.

Prowadzę warsztaty dla przedsiębiorców Twoja Marka Twoja Firma. Moje doświadczenia to HR, budowanie i zarządzanie zespołami, marketing, sprzedaż, negocjacje, projektowanie graficzne, branding oraz skuteczna komunikacja. To wiedza, umiejętności zdobyte w praktyce, które wykorzystuję na sali warsztatowej, gdzie liczy się praktyczne podejście do tematu.

Manabilitacja. To moje oddziaływanie. Nie wymyśliłam tego sama, podarowali mi to ludzie z którymi pracuję. Gdy pisze do mnie uczestnik kursu i oznajmia, że teraz wszystko w jego biznesie się “MANUJE”, a za kilka dni dzwoni wspólniczka od wielu działań i mówi, że potrzebuje “MANABILITACJI” i czyli więcej czasu ze mną, bo to czas praktyczny, mądry i inspirujący, to więcej nie trzeba, żeby zrozumieć, że robię dobrą robotę. Dzięki  ludziom z którymi pracuję wiem, że jestem na właściwym miejscu.

"

Moje doświadczenia

Moje umiejętności i zdolność łączenia doświadczeń sprawiły, że naturalnie pojawiła się droga trenerska, na której dzielę się tym co wiem, czego doświadczyłam i co wymyśliłam.

  • 8 lat pracy w HR
  • 5 lat pracy w sprzedaży i marketingu
  • 6 lat pracy jako grafik
  • 8 lat pracy jako copywriter
  • 1 rok pracy trenerskiej.

5 rzeczy, które powiem, chociaż mogą Cię kompletnie nie interesować

  • Kocham tatuaże. Śledzę ludzi z tatuażami i gapię się na nich bez opamiętania. Obiecałam sobie, że 1 tatuaż na 10 lat mi wystarczy. Kłamałam.
  • Mój żywioł to sytuacje, w których plany zmieniają się z minuty na minutę.
  • Chcę robić “wszystko” i być wszędzie. Nie opanowałam jeszcze jak to pogodzić z normalnym życiem.
  • Gdy inni mówią, że się nie da, ja próbuję. Zazwyczaj okazuje się, że jednak się da.
  • Nie zgadzam się z Konfucjuszem “Wybierz pracę, którą kochasz, a w całym życiu nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia.” Z mojej perspektywy to wygląda zupełnie inaczej! Wybierz pracę, którą kochasz, a jest szansa, że będziesz pracować non stop, z maniakalnym zaangażowaniem, staniesz się pracoholikiem, zatrzesz granice między pracą, a Twoim życiem, będziesz odbierać większość spraw personalnie i nie będziesz chciał tego życia porzucić. Nie można być z tym wszystkim szczęśliwym, dlatego nawołuję NIE BĄDŹ FRAJERKĄ CZY FRAJEREM! Jakkolwiek to zabrzmi – szanuj siebie bardziej niż klientów.  Realia small business zmieniły się od czasów Konfucjusza. Pewnie on byłby dzisiaj frajerem.

Pozdrawiam! Mana Stoch