NAZYWAM SIĘ MANA STOCH


Kim jestem?

 

Tworzę pomysły i rozwiązania. Patrzę na ludzi i świat pozytywnym okiem, może dlatego w mojej przestrzeni

POMYSŁ STAJE SIĘ DZIAŁANIEM,
PROBLEM JEST WYZWANIEM,
A KONFLIKT MOŻE BYĆ INSPIRACJĄ.

Wierzę, że to od nas zależy, co zrobimy
z sytuacją, w której ustawiło nas życie.

Pomagam w budowaniu ścieżki rozwoju zawodowego i osobistego.

Dzielę się wiedzą o praktycznych narzędziach, które wspierają ten rozwój. Zwracam uwagę na wartości i przekonania w pracy i w życiu. Uczę jak tworzyć strategię rozwoju, zdobywać sprzymierzeńców, inspirować się, wykorzystywać własne zasoby, korzystać z otwartej komunikacji i tworzyć plan działania, aby to, czego się dowiesz nie poszło „w las”.

 

Co możemy zrobić razem?

 

Jeśli planujesz zmianę zawodową lub chcesz założyć firmę, jesteś w dobrym miejscu. Zakładam, że chcesz, aby Twój plan się powiódł, więc od razu przejdę do rzeczy. Potrzebujesz poczuć siłę w 4 konkretnych obszarach:

 • PERSONAL BRANDING  oparty na wartosciach
 • STRATEGIA FIRMY
 • KOMUNIKACJA
 • KREATYWNOŚĆ

Poczujesz się pewnie i będziesz mieć gotowy plan, bo pomogę Ci zbudować markę osobistą, stworzyć strategię działania, zbadać potrzeby klientów i stworzyć produkty/usługi, które będą odpowiedzią na oczekiwania odbiorców.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Słucham, rozmawiam, pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania. Masz pomysł na siebie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Pomogę Ci zbudować markę osobistą. Potrzebujesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom? Pomogę zbudować skuteczną komunikację firmy, mocną strategię i prosty plan działania. Wspólnie możemy zmienić Twój pomysł na działanie, a problem na wyzwanie.

Doświadczenie

 

Moje umiejętności i zdolność łączenia doświadczeń sprawiły, że naturalnie pojawiła się droga trenerska, na której dzielę się tym co wiem, czego doświadczyłam i co wymyśliłam.

 • 8 lat pracy w HR
 • 5 lat pracy w sprzedaży i marketingu
 • 6 lat pracy jako grafik
 • 8 lat pracy jako copywriter
 • 1 rok pracy trenerskiej.

Inspiruję do działania

 

Pracuję z ludźmi i dla ludzi, którzy są gotowi na zmianę i potrzebują wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym. Ich rozwój jest dla mnie wyzwaniem. Prowadzę warsztaty i konsultacje dla przedsiębiorców. Pomagam w budowie bazy marki, strategii firmy oraz realnego planu działania prowadzącego do realizacji celów i spełnienia marzeń. Szczególną uwagę zwracam na wartości i kluczowe umiejętności, które są podstawą dla rozwoju ludzi i organizacji. Słucham i pomagam znaleźć rozwiązania. Zamieniam problemy w wyzwania. Inspiruję do działania. Prowadzę warsztaty dla firm, przedsiębiorców, studentów i młodzieży. Moje doświadczenia to długie lata pracy w HR, marketingu i grafice. Rekrutowałam, budowałam i zarządzałam zespołami, spędziłam dni i noce na projektach reklamowo-marketingowych, budowałam i promowałam marki, sprzedawałam, negocjowałam i na koniec zebrałam moje wszystkie doświadczenia i oto jestem! To wiedza i umiejętności zdobyte w praktyce, którymi się dzielę na sali warsztatowej, gdzie najcenniejsze dla mnie jest praktyczne podejście do tematu.

 

Manabilitacja. To moje oddziaływanie. Nie wymyśliłam tego sama, podarowali mi to ludzie z którymi pracuję. Gdy pisze do mnie uczestnik kursu i oznajmia, że teraz wszystko w jego biznesie się “MANUJE”, a za kilka dni dzwoni wspólniczka od wielu działań i mówi, że potrzebuje “MANABILITACJI” i czyli więcej czasu ze mną, bo to czas praktyczny, mądry i inspirujący, to więcej nie trzeba, żeby zrozumieć, że robię dobrą robotę. Dzięki  ludziom z którymi pracuję wiem, że jestem na właściwym miejscu.

6 rzeczy, które powiem o sobie, choć mogą Cię kompletnie nie interesować

 

 • Kocham tatuaże. Śledzę ludzi z tatuażami i gapię się na nich bez opamiętania. Obiecałam sobie, że 1 tatuaż na 10 lat mi wystarczy. Kłamałam.
 •  Mój żywioł to sytuacje, w których plany zmieniają się z minuty na minutę.
 •  Chcę robić “wszystko” i być wszędzie. Nie opanowałam jeszcze jak to pogodzić z normalnym życiem.
 •  Gdy inni mówią, że się nie da, ja próbuję. Zazwyczaj okazuje się, że jednak się da.
 •  Nie zgadzam się z Konfucjuszem “Wybierz pracę, którą kochasz, a w całym życiu nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia.” Z mojej perspektywy to wygląda zupełnie inaczej! Wybierz pracę, którą kochasz, a jest szansa, że będziesz pracować non stop, z maniakalnym zaangażowaniem, staniesz się pracoholikiem, zatrzesz granice między pracą, a Twoim życiem, będziesz odbierać większość spraw personalnie i nie będziesz chciał tego życia porzucić. Nie można być z tym wszystkim szczęśliwym, dlatego nawołuję NIE BĄDŹ FRAJERKĄ CZY FRAJEREM! Jakkolwiek to zabrzmi – szanuj siebie bardziej niż klientów.  Realia small business zmieniły się od czasów Konfucjusza. Pewnie on byłby dzisiaj frajerem.
 •  Czasami pojawiam się na panelach, dzielę się wiedzą i doświadczeniami i z Wami rozmawiam